DINAFEM – Amnesia XXL Auto

Amnesia XXL Auto

Amnesia XXL Auto powstała dokładnie z krzyżówki Original Amnesia oraz Original Amnesia Auto. Efekt tejże krzyżówki to bardzo szybka sativa. Od zera jest gotowa już w okresie siedemdziesięciu pięciu dni do dziewięćdziesięciu dni. Przez ten czas można uzyskać naprawdę bardzo duże zbiory. Topy są pełne żywicy, ciężkie oraz gęste niczym w indyjkach. Same rośliny są rozmiarów średnich. Są także wytrzymałe oraz bardzo łatwe w uprawianiu. Odmiana ta uwielbia umiarkowaną dawkę nawozów. Konkretne zbiory to cecha charakterystyczna tejże właśnie odmiany.

Jeśli chodzi o zapach oraz o smak to wyraźnie czuć nutkę cytrusową. Oprócz tego znacznie wyczuwana jest nutka dodatku kadzideł, sosny oraz Haze. A jakie są efekty? Jeśli chodzi o efekty to są naprawdę długie, intensywne oraz tak naprawdę głównie umysłowe.

Wiele osób nie ma świadomości, że nasiona marihuany w Polsce są legalne. Oczywiście mowa tutaj o kolekcjonerskiej stronie. Znacznie więcej informacji na ten temat znajdziemy w Internecie. Warto zaznajomić się z obowiązującym prawem oraz z licznymi odmianami nasion marihuany w Polsce.